Ceramiczna doniczka/osłonka Piegusek
Ceramiczna doniczka/osłonka Piegusek
Ceramiczna doniczka/osłonka Piegusek
Ceramiczna doniczka/osłonka Piegusek

Ceramiczna doniczka/osłonka Piegusek

90,00 zł
Brutto 2

Doniczka Piegusek

Produkt gliniany, ręcznie wykonany. Doniczka została wykonana z gliny w ciepłym odcieniu beżu z widoczną na zewnętrznej ścianie naczynia twarzą. Produkt wypalony na biskwit, a następnie pokryty miejscowo szkliwem. W późniejszym etapie doniczka powtórnie wypalona w temperaturze 1220 St. C. Wysoka temperatura wypału zapewnia szerokie zastosowanie donicy zarówno w domu, jak i w ogrodzie. Produkt ten znakomicie wpasuje się w wystrój każdego, nawet najbardziej wymagającego wnętrza.

Niepowtarzalne produkty powstałe w "Ceramika Jagoda" znakomicie sprawdzą się w roli prezentów na każdą okazję. Ponadto ich unikatowość oraz precyzja wykonania przyciągnie wzrok niejednego miłośnika rękodzieła.

Wymiary:

Wysokość – 13 cm

Średnica – 16 cm

Waga – 870 g

Pamiętaj, że istnieje wiele możliwości personalizacji, możesz na przykład podjąć decyzję o wyborze kolorystyki, wzoru na produkcie, czy nawet umieszczeniu napisu lub symbolu na nim. Zamówienia specjalne oraz pytania proszę kierować za pośrednictwem maila ceramika.jagoda@gmail.com, wspólnie uzgodnimy szczegóły Twojego pomysłu.

Wysyłka w ciągu 2 dni roboczych. Przewidywana data dostawy to 22-05-2024
Ocena:
(0)
 

Ceramiczna doniczka została wykonana ręcznie z jasnej gliny. Na zewnętrznej części naczynia widoczna twarz z wypukłymi elementami.

Produkt rękodzielniczy gwarantujący wyjątkowość i niepowtarzalność.

20210818_5
1 Przedmiot
No reviews

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.