Doniczka z błyszczącymi liśćmi monstery
Doniczka z błyszczącymi liśćmi monstery
Doniczka z błyszczącymi liśćmi monstery
Doniczka z błyszczącymi liśćmi monstery

Ceramiczna doniczka/osłonka z trzema błyszczącymi liśćmi monstery

80,00 zł
Brutto 2

Doniczka z błyszczącymi liśćmi monstery

Produkt gliniany, ręcznie wykonany. Osłonka została wykonana z gliny w ciepłym odcieniu beżu. Produkt wypalony na biskwit, a następnie miejscowo przeciągnięty połyskującym szkliwem. W późniejszym etapie doniczka powtórnie wypalona w temperaturze 1220 St. C. Wysoka temperatura wypału zapewnia szerokie zastosowanie donicy zarówno w domu, jak i w ogrodzie. Produkt ten znakomicie wpasuje się w wystrój każdego, nawet najbardziej wymagającego wnętrza.

Niepowtarzalne produkty powstałe w "Ceramika Jagoda" znakomicie sprawdzą się w roli prezentów na każdą okazję. Ponadto ich unikatowość oraz precyzja wykonania przyciągnie wzrok niejednego miłośnika rękodzieła.

Wymiary:

Wysokość – 10 cm

Średnica – 16 cm

Waga – 1080 g

Pamiętaj, że istnieje wiele możliwości personalizacji, możesz na przykład podjąć decyzję o wyborze kolorystyki, wzoru na produkcie, czy nawet umieszczeniu napisu lub symbolu na nim. Zamówienia specjalne oraz pytania proszę kierować za pośrednictwem maila ceramika.jagoda@gmail.com, wspólnie uzgodnimy szczegóły Twojego pomysłu.

Wysyłka w ciągu 2 dni roboczych. Przewidywana data dostawy to 22-05-2024
Ocena:
(0)
 

Ta ceramiczna doniczka została wykonana ręcznie z jasnej gliny. Struktura na zewnętrznej stronie naczynia delikatnie podkreślona szkliwem, natomiast wyżłobione ręcznie liście pokryte intensywnie połyskującym szkliwem w ciemnej barwie.

Produkt rękodzielniczy gwarantujący wyjątkowość i niepowtarzalność.

20210819_1
1 Przedmiot
No reviews

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.