Zestaw kubeczków
Zestaw kubeczków
Zestaw kubeczków
Zestaw kubeczków

Ceramiczny komplet kubeczków wykończony szaro-zielonym szkliwem

50,00 zł
Brutto 2

Zestaw kubeczków

Produkt gliniany, ręcznie wykonany. Zestaw został wykonany z gliny w jasnym odcieniu z dekoracyjnymi, drobnymi kropeczkami. Produkt wypalony na biskwit, a następnie pokryty szkliwem. W późniejszym etapie zestaw został powtórnie wypalony w temperaturze ok. 1220 St. C. Doskonałe i nieszablonowe wykonanie tego zestawu z ogromnym powodzeniem znajdzie miejsce u każdego smakosza kawy, czy herbaty.

Niepowtarzalne produkty powstałe w "Ceramika Jagoda" znakomicie sprawdzą się w roli prezentów na każdą okazję. Ponadto ich unikatowość oraz precyzja wykonania przyciągnie wzrok niejednego miłośnika rękodzieła.

Wymiary:

Wysokość – 8,5 cm

Średnica – 6,5 cm

Waga – 200 g/szt.

Pamiętaj, że istnieje wiele możliwości personalizacji, możesz na przykład podjąć decyzję o wyborze kolorystyki, wzoru na produkcie, czy nawet umieszczeniu napisu lub symbolu na nim. Zamówienia specjalne oraz pytania proszę kierować za pośrednictwem maila ceramika.jagoda@gmail.com, wspólnie uzgodnimy szczegóły Twojego pomysłu.

Wysyłka w ciągu 2 dni roboczych. Przewidywana data dostawy to 31-05-2024
Ocena:
(0)
 

Ten ceramiczny zestaw dwóch kubeczków został wykonany ręcznie z jasnej gliny. Komplet pokryty szkliwem w szaro-zielonych barwach.

Produkt rękodzielniczy gwarantujący wyjątkowość i niepowtarzalność.

20210819_26
1 Przedmiot
No reviews

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.