Ceramiczny liść dekoracyjny wykonany techniką...
Ceramiczny liść dekoracyjny wykonany techniką raku_3

Ceramiczny liść dekoracyjny wykonany techniką raku_3

70,00 zł
Brutto 2

Produkt gliniany, ręcznie wykonany. Liść został wykonany z gliny, pokryty efektownym szkliwem, a następnie wypalony w specjalnym piecu przeznaczonym do techniki raku. 

Zastosowane szkliwo NIE jest przeznaczone do kontaktu z żywnością, dlatego liść może pełnić jedynie funkcje dekoracyjne. Znakomicie sprawdzi się, jako patera dekoracyjna.

Niepowtarzalne produkty powstałe w "Ceramika Jagoda" znakomicie sprawdzą się w roli prezentów na każdą okazję. Ponadto ich unikatowość oraz precyzja wykonania przyciągnie wzrok niejednego miłośnika rękodzieła.

Wymiary:

Długość – 29 cm

Szerokość – 26,5 cm

Waga – 760 g/szt.

Pamiętaj, że istnieje wiele możliwości personalizacji, możesz na przykład podjąć decyzję o wyborze kolorystyki, wzoru na produkcie, czy nawet umieszczeniu napisu lub symbolu na nim. Zamówienia specjalne oraz pytania proszę kierować za pośrednictwem maila ceramika.jagoda@gmail.com, wspólnie uzgodnimy szczegóły Twojego pomysłu.

Wysyłka w ciągu 2 dni roboczych. Przewidywana data dostawy to 22-05-2024
Ocena:
(0)
 

Ten ceramiczny liść dekoracyjny został wykonany ręcznie z gliny. Całość pokryta efektownie połyskującym szkliwem. Wypalony w technice raku.

Produkt rękodzielniczy gwarantujący wyjątkowość i niepowtarzalność.

20210824_3
1 Przedmiot
No reviews

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.