Anioł na kuli z błyszczącymi skrzydłami
Anioł na kuli z błyszczącymi skrzydłami
Anioł na kuli z błyszczącymi skrzydłami
Anioł na kuli z błyszczącymi skrzydłami

Ceramiczny aniołek na kuli z błyszczącymi skrzydłami

60,00 zł
Brutto 2

Produkt gliniany, ręcznie wykonany. Dekoracja ta znajdzie szerokie zastosowanie zarówno w domu, jak i w ogrodzie. Produkt ten znakomicie wpasuje się w wystrój każdego, nawet najbardziej wymagającego wnętrza, czy aranżacji ogrodowej. 

Aniołek na widocznych zdjęciach jest osadzony na patyku, dzięki czemu można go umieścić w ziemi ogrodowej/pośród kwiatów/na rabacie.

Cena dotyczy wyłącznie aniołka, tj. nie obejmuje patyka, na którym jest osadzony.

Niepowtarzalne produkty powstałe w "Ceramika Jagoda" znakomicie sprawdzą się w roli prezentów na każdą okazję. Ponadto ich unikatowość oraz precyzja wykonania przyciągnie wzrok niejednego miłośnika rękodzieła.

Wymiary:

Wysokość – 16 cm

Szerokość – 9 cm

Waga – 270 g

Pamiętaj, że istnieje wiele możliwości personalizacji, możesz na przykład podjąć decyzję o wyborze kolorystyki, wzoru na produkcie, czy nawet umieszczeniu napisu lub symbolu na nim. Zamówienia specjalne oraz pytania proszę kierować za pośrednictwem maila  ceramika.jagoda@gmail.com, wspólnie uzgodnimy szczegóły Twojego pomysłu.

Wysyłka w ciągu 2 dni roboczych. Przewidywana data dostawy to 22-05-2024
Ocena:
(0)
 

Ten ceramiczny aniołek został wykonany ręcznie z gliny w jasnym odcieniu. Pokryty szkliwem w piaskowym kolorze z połyskującymi skrzydłami w kształcie liści.

Produkt rękodzielniczy gwarantujący wyjątkowość i niepowtarzalność.20210819_6
1 Przedmiot
No reviews

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Produkt dodany do porównania.